• Wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego

• Dnia 15 września w naszej szkole odbyły się wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu udział wzięli uczniowie z klas I-VII. Większością głosów wygrała pani Katarzyna Komosa. Serdecznie gratulujemy!

• Sprzątanie Świata 2017

• Sprzątanie Świata to wspólna akcja poszanowania środowiska. Akcja ta została zapoczątkowana w 1989 roku w Australii. Polska  włączyła się do niej w 1994 roku. W czasie trwania akcji (zawsze w trzeci weekend września) prowadzone są działania propagujące ograniczenie powstawania odpadów, selektywną zbiórkę, recykling, usuwanie dzikich wysypisk śmieci oraz inne mające na celu uratowanie naszej planety. W tym roku Sprzątanie Świata przebiegało pod hasłem "NIE MA ŚMIECI, SĄ SUROWCE". Tradycyjnie do akcji włączyła się nasza szkoła. W dniu 15 września odbył się apel przygotowany przez uczniów klas VI, V i IV, w którym promowano selektywną zbiórkę odpadów. Na koniec uczniowie z klas I-III posegregowali  śmieci wrzucając je do 4 worków (zgodnie z obowiązującymi od dnia 1.07.2017 r. przepisami) PAPIER, SZKŁO, METAL i PLASTIK, ODPADKI BIO. Po apelu cała społeczność szkolna aktywnie włączyła się do akcji sprzątając teren wokół szkoły i WDK.

• Wyjazd na Mszę św.

• Dnia 5 września uczniowie naszej szkoły wyjechali  na Mszę św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Uroczystej Eucharystii w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przewodniczył ks. Mariusz Kroll. W nabożeństwie uczestniczyli licznie zgromadzeni nauczyciele i uczniowie szkół. Ksiądz życzył owocnej pracy i Błogosławieństwa Bożego na czas nauki.

• Uroczyste rozpoczęce roku szkolnego 2017/2018

• Dnia 4 września odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego. Pani dyrektor Joanna Telak serdecznie powitała grono pedagogiczne, rodziców, a przede wszystkim wszystkich uczniów naszej szkoły. Następnie poinformowała o zmianach w naszej placówce, przedstawiła wychowawców poszczególnych klas oraz nowych członków Rady Pedagogicznej. Zebrani wysłuchali także listu Rzecznika Praw Dziecka. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami. Życzymy naszym uczniom wspaniałych wyników i satysfakcji ze zdobywanej wiedzy, a rodzicom wytrwałości i wiary w młode pokolenie. Niech ten rok będzie pełen sukcesów i miłych wspomnień!