• Wyjazd na Mszę Świętą

• We wtorek, 4 września 2018 roku o godz. 9.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim ks. Mariusz Kroll odprawił Mszę Świętą z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Uczestniczyli w niej uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły a także ze szkół należących do naszej parafii. W homilii ksiądz życzył wszystkim uczniom oraz nauczycielom błogosławieństwa Bożego na czas nauki.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

• Dnia 3 września 2018 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Na wstępie Pani Dyrektor powitała wszystkich uczniów, nauczycieli i zgromadzonych rodziców, życzyła dziatwie szkolnej miłego pobytu w szkole oraz dobrych wyników w nauce. Następnie młodsi uczniowie przedstawili krótką część artystyczną - wierszem i piosenką powitali nowy rok szkolny. Na koniec pani Joanna Telak przedstawiła wychowawców i nauczycieli pracujących w szkole. Po uroczystości dzieci wraz z wychowawcami rozeszli się do klas.

• Dożynki powiatowe

• W niedzielę, 2 września 2018 roku w Sokołowie Podlaskim odbyły się Dożynki Powiatowe organizowane wspólnie z Gminą Sokołów Podlaski. Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w tej uroczystości. Część oficjalna rozpoczęła się od poloneza w wykonaniu młodszych uczniów z naszej szkoły a Gabrysia z klasy drugiej zaśpiewała na dożynkach piosenkę ,,Nasza Ojczyzna ". Występ wszystkim bardzo się podobał, zebraliśmy wiele gratulacji i pochwał. Chłopcy z klas starszych pomagali w organizacji orszaku z wieńcami dożynkowymi. Nad całością czuwała i dzieci przygotowała p. Urszula Lipińska z pomocą p . Marii Kruszewskiej. Serdecznie dziękujemy rodzicom z klasy drugiej za pomoc w organizacji występu.

• Pożegnalne ognisko

• W środę 20 czerwca 2018r. w godzinach popołudniowych uczniowie klasy III, ich rodzice i wychowawczyni spotkali się, aby jeszcze trochę czasu spędzić ze sobą i… powspominać te przeżyte razem trzy lata. Rozpalone ognisko nadało spotkaniu szczególny nastrój. Wszyscy mogli posilić się nie tylko pieczonymi kiełbaskami, lecz także różnymi smakołykami przygotowanymi przez rodziców. Dzieciom przez całe popołudnie, a nawet wieczór nie zabrakło pomysłów, energii i chęci na dobrą, wspólną zabawę. Były też podziękowania i łzy wzruszenia. Serdeczna, miła atmosfera spotkania pozostanie na długo w pamięci, podobnie jak wspomnienia razem przeżytych trzech szkolnych lat.