• Z wizytą w schronisku dla zwierząt

• Dnia 11 grudnia  uczniowie klasy 7 odwiedzili Schronisko dla bezdomnych psów w Sokołowie Podlaskim. Przekazali karmę, która pochodziła z wcześniej zorganizowanej zbiórki. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczniów naszej szkoły i dzieci z przedszkola.  Głównym celem wycieczki było uwrażliwienie młodych ludzi na los bezdomnych zwierząt oraz chęć gotowości niesienia pomocy bezbronnym i skrzywdzonym zwierzętom. Podczas wycieczki uczniowie dowiedzieli się jak funkcjonuje schronisko, mogły obejrzeć zwierzęta przebywające w schronisku i porozmawiać z ich opiekunami.

• Cyrk

• 7 grudnia uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć  przedstawienie cyrkowe. Podczas  występu uczniowie podziwiali m.in.  hula-hop, żonglerkę, iluzję, akrobacje na drabinie oraz jazdę na rowerze. Artyści nie tylko rozśmieszali publiczność, ale zachęcali też do wspólnej zabawy. Uczniowie próbowali wykonywać, z mniejszym bądź większym powodzeniem, numery cyrkowe. Zabawy było przy tym co niemiara. Jednak największą atrakcją okazał się wąż. Najodważniejsi  uczniowie  mieli  okazję wziąć gada na szyję, a pozostali - dotknąć i „pogłaskać”.   Po występie artyści otrzymali od wszystkich widzów  brawa. To wyjątkowe spotkanie zostanie na długo w naszej pamięci. Zapraszamy do obejrzenia  relacji z tego wydarzenia.

• Mikołajki w klasie VII

• W klasie VII mikołajki obchodzono bardzo uroczyście i radośnie. Były słodkie upominki, ubieranie choinki, strojenie sali i oczywiście odwiedziny  Mikołaja. Ten dzień przypomniał niektórym, że święta tuż, tuż i trzeba powoli przygotowywać się do Świąt Bożego Narodzenia.

• Mikołajkowa akcja

• Z inicjatywy uczniów klasy 7 na początku grudnia, przeprowadzono dobrowolną akcję, zbiórki karmy dla psów ze schroniska w Sokołowie Podlaskim. Do akcji włączyli się uczniowie i pracownicy naszej szkoły, jak również dzieci z przedszkola, którym, nie jest obojętny los „naszych mniejszych braci”. Podczas akcji zebrano: karmę suchą - 26 worków i 4 paczki, karmę mokrą - 57 puszek, 16 batonów oraz inne akcesoria tj; koce, zabawki. Celem akcji była edukacja do kształtowania w sobie postaw empatii i wrażliwości. Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji  BARDZO DZIĘKUJEMY !

• Andrzejki

• Koniec listopada jest czasem tradycyjnych zabaw andrzejkowych. Jak co roku, również i w tym, nasi uczniowie bawili się na dyskotece andrzejkowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.Na dykotece  oczywiście nie zabrakło wróżb przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Były one miłym przerywnikiem w zabawie i cieszyły się ogromnym powodzeniem. Wierzymy, że wszystkie się spełnią, a zwłaszcza te dobre. Za nami wieczór pełen atrakcji, następny taki już za rok!